İnternetten alışverişte

Biz Kimiz

Şirketimiz internetin yaygınlaşma süreci ilk yıllarından bu yana, uzun yıllara dayanan deneyim, öngörü ve fikir birliği ile doğmuş ve 2017 yılında VEEZY E-Ticaret Hizmetleri markası altında şirketleşmiştir.

Yıllar içerisinde artan taleplere yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız ileri bilişim teknolojileri ve e-ticaret sistemleri ile uygun fiyata kaliteli ürün hizmeti sunmak amacıyla VEEZY markasını hayata geçirdik.

VEEZY ile, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz Ar-Ge, müşteri beklentileri ve memnuniyeti, sıkı güvenlik unsurları kalitesi ile tüm e-ticaret satış platformlarında, en ekonomik ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız.

VEEZY E-Ticaret Hizmetleri, üretim faktörlerinden emek girdisinin bolca bulunduğu, azim ve takım ruhuyla disiplin elemanlarının entegre edildiği, prensiplerle çalışan bir ekibin ürünüdür. Her geçen gün artan çalışma arkadaşlarımızla sistemin tamamında homojen kaliteyi şirket standardı haline getirerek çalışıyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımız ilk günden bu yana ivme kaybetmeden devam etmekte ve olumlu sonuçları sürekli olarak sistemlerimize aktarılmaktadır.

Değerli müşterilerimize her sektörde uygun fiyata kaliteli ürünü sunabilmek için hep var olan hevesimiz, yeniye ulaşmadaki bitmeyen enerjimiz, kaliteden ödün vermeyişimiz ile müşteri memnuniyeti yaratmak için buradayız.